تبلیغ رایگان

تبلیغات در ایزیبا

تابستان امسال، هرگونه تبلیغات در ایزیبا، تا انتهای شهریور ماه به صورت رایگان قرار می گیرد.

 

ایزیبا به عنوان بزرگترین مرجع زیبایی در ایران توانسته است کسب و کارهای مختلف در حوزه زیبایی در سراسر ایران را به هموطنان عزیز معرفی نماید. همچنین برای مشتریان نیز راهکارهای متنوع زیبایی را ارائه می دهد.

کلینیک های زیبایی و لیزر، متخصصین پوست مو زیبایی،کاشت و درمان ریزش مو و ابرو، باشگاه های تناسب اندام و لاغری، جدیدترین متدهای تغذیه، لاغری و جراحی زیبایی، مد و پوشاک، سالن های زیبایی و عروس و آرایشی، تامین کنندگان تجهیزات و محصولات زیبایی و آرایشی و تمامی ارائه دهندگان انواع خدمات و محصولات زیبایی می توانند در ایزیبا خود را معرفی نمایند.

معرفی تمامی ارائه دهندگان خدمات و محصولات زیبایی شامل نام تجاری موسسه،کلینیک یا کسب و کار، نوع خدمات یا محصولات و آدرس، تلفن یا وب سایت و کانال های ارتباطی به صورت رایگان است و با این روش می توانید بدون پرداخت هزینه ای کسب و کار خود را بهتر معرفی نمایید.

تبلیغات در ایزیبا به دو صورت است:

  1. تبلیغات بنری: در این روش تبلیغ، یک بنر تبلیغاتی از آگهی دهنده در سربرگ ایزیبا یا نوار کناری ایزیبا نمایش داده می شود.
  2. تبلیغات در پیشنهاد ویژه: در این روش تبلیغ، آگهی دهنده در یک صفحه اختصاصی با قراردادن قیمت های خدمات و محصولات می تواند میزان تخفیف به مشتریان ایزیبا را نشان دهد و هر مشتری با حضور در صفحه آگهی می تواند بن تخفیف ایزیبا دریافت نماید سپس با هماهنگی بخش پذیرش هر مرکز از خدمات یا محصولات آن محل بهره مند گردد.

ایزیبا در خصوص هماهنگی و رزرو آنلاین یا تلفنی مشتریان از مراکز هیچ گونه مسئولیتی ندارد و فقط معرفی کننده کسب و کارهای مختلف در حوزه زیبایی است.

هزینه تبلیغات در ایزیبا:
  1. در تبلیغات بنری، تبلیغ در نوار کناری با ابعاد ۲۵۰*۳۰۰ ماهانه ۳۰۰ هزار تومان و در سربرگ ایزیبا با ابعاد ۹۰*۷۲۸ ماهانه ۵۰۰ هزار تومان است. در صورت پرداخت ۳ ماهه از ۱۰% تخفیف بهره مند گردید.
  2. در تبلیغات پیشنهاد ویژه، هزینه به صورت ماهانه یا سه ماهه دریافت می گردد. هزینه تبلیغ در بخش پیشنهاد ویژه یک ماهه ۱۰۰ هزار تومان و هزینه ۳ ماهه ۲۰۰ هزار تومان است.

برای معرفی کسب و کار یا انجام تبلیغات با ما تماس بگیرید.

 

تابستان امسال، هرگونه تبلیغات در ایزیبا، تا انتهای شهریور ماه به صورت رایگان قرار می گیرد.

 

با ایزیبا کسب و کار خود را رونق دهید.

با ایزیبا زیبا باشید و زیبا بمانید.